Tauron Wydobycie: budują relacje z kontrahentami
We wtorek, 5 czerwca w sali konferencyjnej hotelu Angelo w Katowicach zjawiło się ponad 150 uczestników ze stu firm po to, aby poznać plany inwestycyjne firmy Tauron Wydobycie. - Konferencja „Dzień otwartych drzwi” jest wydarzeniem cyklicznym i poświęcona jest poszerzaniu współpracy z dostawcami oraz kontrahentami Tauron Wydobycie. Firma, oprócz obecnych kontrahentów otwiera się