Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Sosnowski Tomasz
Kto jest kim
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
fot: ARC

Od 22 października 2018 r. prezes zarządu dyrektor generalny FSRiLG Faser SA.

Ma 43 lata. Jest absolwentem Politechniki Częstochowskiej, w której uzyskał tytuł magistra inżyniera na kierunku budowa maszyn. Studia pierwszego stopnia na tym samym kierunku ukończył w Politechnice Opolskiej.

Jest trzecim pokoleniem mechaników w swojej rodzinie. Pracę zawodową rozpoczął bardzo wcześnie, jako uczeń eksploatacji i naprawy samochodów. Po ukończeniu studiów zmienił profil aktywności zawodowej. Przez 20 lat nieprzerwanie pracował w Fabryce Maszyn i Urządzeń TAGOR SA, przechodzą w niej kolejne szczeble kariery, począwszy od ślusarza do stanowisk kierowniczych różnych sekcji i oddziałów Przez wiele lat zdobywał doświadczenie w zarządzaniu utrzymaniem ruchu, infrastruktury i sprawnością pionów remontowych oraz gospodarki narzędziowej. Był również głównym energomechanikiem w TAGOR SA.

Z Faser SA jest związany od 1 lutego 2017 r., gdy został zatrudniony na stanowisku kierownika działu utrzymania ruchu.

Jest żonaty. Ma ośmioletniego syna. Jest amatorem aktywnego wypoczynku. Lubi pływać i grać ze znajomymi w piłkę nożną. Interesuję się sportem, zwłaszcza skokami narciarskimi. Dobry film i turystyka krajowa są w jego ofercie rekreacji rodzinnej.

Społecznie angażuje się w pracę Rady Dzielnicy w Tarnowskich Górach.

Partnerzy portalu
Patronaty portalu