Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x100 | ROTAC./NIEROTAC. STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
NAJNOWSZE GALERIE
W kopalni Bobrek dalej badają załogę. Pomoże w tym wojsko
15 maja 2020
W PGG trwa testowanie górników
8 maja 2020
Badania w PGG. Część odbywa się z samochodów w trybie drive-thru
7 maja 2020
Dzień, w którym świętują ludzie pracy
1 maja 2020
Droga Cierpienia z polskimi akcentami
12 kwietnia 2020
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA370x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 900x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
13 maja 2014 Portal gospodarka i ludzie autor: AZ

Górnictwo: prezes Kompanii zrzekł się odprawy

Mirosław Taras, prezes Kompanii Węglowej, zrzekł się odprawy pieniężnej ze swojego poprzedniego miejsca pracy
fot: Bartłomiej Szopa

Mirosław Taras, od 30 kwietnia pełniący funkcję prezesa Kompanii Węglowej, zrzekł się odprawy pieniężnej ze swojego poprzedniego miejsca pracy.

Na swojej stronie internetowej poinformowało o tym Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Mirosław Taras złożył rezygnację ze stanowiska prezesa tej spółki 30 kwietnia. Zrzekł się także przysługującej mu odprawy pieniężnej w wysokości 62 tys. zł.

REKLAMA 900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Aktualności powiązane
REKLAMA 900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM1]
REKLAMA 900x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM1]
Komentarze (13) pokaż wszystkie
  • 19art20 12 czerwca 2014 17:54:57
    Profile Avatar

    jakbych zrabioł tela co prezes to tyz bych się zrzekł jałmużny z bogdanki pokazówa i nic więcej zrzeknij się pan większości zarobku tak żeby pan zarabioł no w obecbej sytuacji kw max 15 tys a potem zobaczymy od sytuacji kompani ale nie najlepiej wziąsc ludzim co ciężko na swoja kasa robią

  • pracownik khw 16 maja 2014 22:49:11
    Profile Avatar

    Panie Prezesie na śląsku to nie tak jak na Bogdance tu rządzi czarna mafia i przekona się Pan gdzie wyląduje w niedługim czasie, już na Pana ostrzą pazurki i knują w gabinecikach.

  • Nolte 15 maja 2014 21:26:05
    Profile Avatar

    Eh normalnie filantrop z Pana Panie Przezesie, zresztą co by Pan se miał za to kupic, waciki??

  • safa 14 maja 2014 22:08:54
    Profile Avatar

    JEsteście na prawdę dziwni. Nie wziąłodprawy to źle, bo pod publike to zrobił itp. a jakby wziął odprawę to co byście pisali? Te same osoby by napisały, że wziął odprawę z której można opłacić kilka wypłat dla górników mimo że ma tyle kasy i takie zarobki... Ale to jest Polska i nic nikomu nie pasuje...

  • NADSZTYGAR 14 maja 2014 16:05:01
    Profile Avatar

    Komentarz usunięty przez moderatora z powodu braku związku z tematem.

  • Aro 14 maja 2014 12:19:31
    Profile Avatar

    Tak,tak odprawy nie brać za to najlepiej zamknąć te 5 kopalń,takim fachowcem to i Ja mogę być Panie Taras,pozbyć się gorszych a jechać na najlepszych i wyniki na +....PSEUDOfachowcy !!!!!!!

  • Seweryn 14 maja 2014 08:31:39
    Profile Avatar

    H1-masz rację,liczą się postawy by dać komuś przykład...PanieTaras, trzymam kciuki z całej siły,byPańska postawa,chęć zrobienia "czegoś" wywoływała dalej tak silne emocje...obserwowałem twarzePańskich współpanelistów,między innymi nowego wojewody p Litwy,oraz pozostałych gości... plus zderzenie z komentarzami osób na sali...widać,że to będzie cholernie ciężkie zadanie...z żalem stwierdzam również,że nie będzie wsparcia od wojewody,który tylko chciał wyciągać negatywy zPana prezentacji,a szkoda.

  • NADSZTYGAR 14 maja 2014 08:31:32
    Profile Avatar

    Komentarz usunięty przez moderatora z powodu złamania regulaminu lub użycia wulgaryzmu.

  • lool 14 maja 2014 06:18:45
    Profile Avatar

    Zgadzam się z tym co napisał ,,mg''. Startując do parlamentu europejskiego trzeba sobie jakąś kampanie zrobić, a że kosztuje tylko 62 tys. zł. to przy późniejszych zarobkach w euro kwota ta wydaje się być zabawnie mała.

  • Dzik 13 maja 2014 19:27:58
    Profile Avatar

    Odbije sobie na KW...

  • mg 13 maja 2014 19:26:40
    Profile Avatar

    Panie Taras lepiej wez te pieniądze i przekaz je pan na dom dziecka a nie rób nam tutaj takiej ściemy przed wyborami.

  • H1 13 maja 2014 16:46:34
    Profile Avatar

    Niczego nie zmieni, ale fakt, że nowy prezes zaczyna nie dając wątpliwości że jest honorowym człowiekiem. Fajna postawa