Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x100 | ROTAC./NIEROTAC. STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
NAJNOWSZE GALERIE
Górnictwo: o węglu i koksie powiedzą wszystko
22 stycznia 2019
Faser SA: aparaty ATU-1 po rocznych testach w kopalni JSW
19 stycznia 2019
Katowice: medalowi hokeiści GKS pod opieką Taurona
16 stycznia 2019
Śląsk: jakościowa rewolucja w przewozach towarów koleją
15 stycznia 2019
Górnictwo: koncertowy początek nowego roku
14 stycznia 2019
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA370x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 900x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
6 lipca 2018 Portal gospodarka i ludzie autor: MD
Piłka nożna: PGG będzie wspierać Górnika Zabrze
- Nie chciałbym zabrzmieć górnolotnie, ale Górnik Zabrze i Polska Grupa Górnicza są jak jedność. Łączy nas zarówno nazwa, jak i górnictwo. Dlatego, gdy pojawiła się propozycja współpracy, nie mieliśmy chwili zawahania - powiedział w czasie prezentacji drużyny wiceprezes PGG Jerzy Janczewski
fot: pgg.pl

Polska Grupa Górnicza została partnerem strategicznym Górnika Zabrze. W czwartek, 5 lipca, przed Areną Zabrze trakcie przedsezonowej prezentacji drużyny ogłoszono nawiązanie współpracy pomiędzy klubem a PGG. 

Podpisanie umowy ogłosił prezes Górnika Bartosz Sarnowski, który wspólnie z prezydent Zabrza Małgorzatą Mańką - Szulik, wręczyli wiceprezesowi PGG Jerzemu Janczewskiemu klubową koszulkę. 

- Nie chciałbym zabrzmieć górnolotnie, ale Górnik Zabrze i Polska Grupa Górnicza są jak jedność. Łączy nas zarówno nazwa, jak i górnictwo. Dlatego, gdy pojawiła się propozycja współpracy, nie mieliśmy chwili zawahania. Ważne dla nas było też wsparcie miasta dla klubu, atmosfera panująca na stadionie, którą widzieliśmy podczas prezentowanych filmów. Bardzo ważna jest dla nas praca klubu z młodzieżą i umiejętność współżycia klubu z lokalną społecznością. Wiem, że w Akademii Piłkarskiej Górnika trenuje ponad 700 dzieci - tymi słowami zwrócił się do licznych kibiców Górnika Jerzy Janczewski.

Logo PGG w najbliższym sezonie będzie można zobaczyć na tylenj części koszuli meczowej klubu z Zabrza. Ponadto będzie ono obecne na bandach LED wokół boiska, reklamach statycznych i materiałach drukowanych takich jak np.  karnety czy bilety. 

Górnik Zabrze został założony w 1948 r., a w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce zadebiutował osiem lat później. Klub 14 razy zdobyły tytuł Mistrza Polski, 6 razy triumfował w rozgrywkach Pucharu Polski. Największym sukcesem klubu na arenie międzynarodowej był awans do finału Pucharu Zdobywców Pucharów w 1970 r. Wówczas zabrzanie ulegli  Manchesterowi City.

REKLAMA 900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
REKLAMA 900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM1]
REKLAMA 900x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM1]
Komentarze (17)
  • sztygar z Halemby 10 lipca 2018 23:30:41
    Profile Avatar

    Jestem ciekaw czy ktokolwiek z decydentów PGG byłby łaskaw na łamach firmowej gazety lub w formie np. plakatów wyjaśnić załodze dlaczego chcemy być sponsorem kopaczy szmacianki a nie damy REALNYCH podwyżek załodze która to wypracowuje codzienni swoją pracą świetlaną przyszłość naszej firmy. Mam nadzieje że Wielki cenzor nie zablokuje tego wpisu i przekaże ten apel szanownym prezesom

  • Murcol 10 lipca 2018 10:36:14
    Profile Avatar

    Dyrektorze SKUZA oddaj załodze Murcki-Staszic 5% premii którą 'zabrałeś' nie wiadomo z jakiego powodu. Jak te piłkarzyki chcą grać w piłkę to niech sobie zarobią na swoje hobby. Załoga nie zgadza się na sponsorowanie tych szmaciarzy podczas gdy nam uwala się premię i nie wiadomo nawet z jakiego powodu!!!!! Wara od wypracowanych przez załogę pieniędzy!!!!!!!!

  • beno 9 lipca 2018 16:30:31
    Profile Avatar

    Oddajcie premie na Staszicu a potem możecie nawet sponsorowac wyprawe na marsa!!

  • JORG 8 lipca 2018 23:04:16
    Profile Avatar

    Komentarz usunięty przez moderatora z powodu braku związku z tematem.

  • górnik z Halemby 8 lipca 2018 15:58:07
    Profile Avatar

    Skoro PGG pozazdrościło JSW czy KGHM że oni sponsorują sport to niech też pozazdrości zarobków w tych zakładach i da nam REALNE podwyżki , zainwestuje w sprzęt to nikt nie będzie miał za złe ze sponsorujemy sport a nawet będziemy z tego dumni

  • Sztajger 8 lipca 2018 01:41:38
    Profile Avatar

    To niech przyjmną całą drużynę na gruba i fedrują a po szychcie trening my zarobiomy pare tysięcy a oni paręnaście tysięcy to po co tten sponsoring ???

  • Izzyksg 7 lipca 2018 08:46:56
    Profile Avatar

    [...] nie wypowiadać się wy i tak macie za dużo siana 13,14 .zajmijcie się robota i wypracowanie zysków aby móc sponsorowane wielkiego Górnicza.

  • Mara 6 lipca 2018 23:09:26
    Profile Avatar

    Haha czaja pykej do roboty na 0 i rób na nasz Górniczek :)

  • fedra1922 6 lipca 2018 22:37:39
    Profile Avatar

    Na Marcelu w komorach hula wiatr, [...] tnie współczynniki, a Katowice się bawią. Panie Tchórzewski i Tobiszowski mało PGG ma długu..... Tak więc droga braci górnicza ze ścian, przodków i zbrojeń na Górnik na Zabrze ole ole.....

  • Górnik 6 lipca 2018 20:06:54
    Profile Avatar

    Czaja to zbieraj się i wiesz co wy .......aj

  • Sandus 6 lipca 2018 17:54:56
    Profile Avatar

    Za 20 gr.grozili zwolnieniem z pracy,gdy dobrowolnie nie zrzekniemy się z podwyżki bonów żywieniowych ,a tu miliony na sponsoring piłki żebraczej.Wstyd i żygać się chce.Najlepiej rozdawać nie swoje pieniądze. Majzle,trzonki i klucze kupować w obi.Tak dostali roboli.

  • HALEMBIORZ 6 lipca 2018 16:43:30
    Profile Avatar

    kase maja to niech oddaja deputaty,,gdzie zwiazki ,,ludzie trzeba sie skrzyknac na necie i cos robic ,,bo zostalismy wydymani

  • Szamot 6 lipca 2018 16:14:57
    Profile Avatar

    Lepiej jakby Talarka wspomogli na większym poziomie

  • grochu 6 lipca 2018 15:17:45
    Profile Avatar

    Ktoś chyba tutaj ma nierówno pod sufitem, przedsiębiorstwo, które ledwo trzyma się na rynku, w którym brakuje pieniędzy na inwestycje, innowacje, podstawowe materiały, w którym ogranicza się 14-sta pensje do 30%, która staje przed nowymi wyzwaniami ze strony energetyki, ekologii i dyrektyw uni europejskiej, bawi się w sponsoring... Ręce opadają, niech prezesi sponsorują sobie kogo chcą z własnych wypłat a nie z zysków wypracowanych przez 43tyś osób !!! Ciekawe jaki odsetek pracowników poparłoby decyzje Prezeza. Tak to jest jak zarząd obejmują managerowie, którzy starają się przedstawiać firmę jako taką nowoczesna bo przecież teraz jakże modne jest wspieranie i promowanie sportu!!! Porażka ... Panowie związkowcy jak się na to zapatrujecie ?

  • Czaja 6 lipca 2018 12:50:11
    Profile Avatar

    PGG MA SPONSOROWAĆ ŻABSKIE SZCZEWA ? To jo sie zwalniom z KWK MARCEL