Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x100 | ROTAC./NIEROTAC. STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
NAJNOWSZE GALERIE
Pochowali Jezusa w podziemnym chodniku
19 kwietnia 2019
PGG będzie nagradzać najlepszych. Pierwsi - rekordziści z Sośnicy
18 kwietnia 2019
Uczcili pamięć Wojciecha Korfantego
18 kwietnia 2019
Przygotowania do obudowy kotwowej
12 kwietnia 2019
Nowoczesne technologie eksploatacji złóż
12 kwietnia 2019
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA370x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 900x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
3 września 2016 Portal gospodarka i ludzie autor: MD
Premier: Nigdy nie pozwolę, by polskie górnictwo zostało zniszczone
DOSTĘPNE VIDEO:

Premier Beata Szydło w sobotę (3 września) w Jastrzębiu-Zdroju uczestniczyła w uroczystościach związanych z 36. rocznicą podpisania Porozumienia Jastrzębskiego. Premier w czasie obchodów rocznicowych zabrała głos. W swoim kilkunastuminutowym wystąpieniu poruszyła szereg tematów, m.in. odniosła się do sytuacji polskiego górnictwa oraz przypomniała, co wydarzyło się w kopalni Zofiówka w 1980 r. Film z przemówieniem szefowej rządu można obejrzeć poniżej.

- Nigdy nie pozwolę, by polskie górnictwo zostało zniszczone - zadeklarowała Szydło.

- My walczymy dzisiaj o to, by górnictwo przetrwało, bo jest potrzebne polskiej gospodarce i jest potrzebne tutaj na Śląsku - stwierdziła premier i dodała, żeskończyły się czas"kiedy na górnictwie bogacili się niektórzy, kiedy górnictwo było wykorzystywane, gdy traciło polskie państwo i górnicy".

REKLAMA 900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Komentarze (19)
  • dll 6 września 2016 13:59:22
    Profile Avatar

    "Nigdy nie pozwolę by polskie górnictwo zostało zniszczone"...dlatego moj rzad zamyka KWK Krupiński :(

  • kolorz 5 września 2016 13:48:16
    Profile Avatar

    dzisiaj jedyna słuszna droga to 40 mln ton węgla wydobytego i kilka tysiecy górników, nie wiecej

  • white collar 5 września 2016 13:07:25
    Profile Avatar

    Całe szczęście, że zamkną te Makoszowy. Mam już dość dokładania do Was. W Bytomiu-Karbiu nie da się już drogą jechać, cała pofałdowana tak, że można zęby zgubić, frezowanie nic jużnie daje, MCDonald's się nawet musiał wynieść... Weźcie się do uczciwej roboty

  • maksozow 5 września 2016 08:59:52
    Profile Avatar

    pociotki i ustawkowicze, wasze wiece nie maja zadnej wartosci, poza przyjsciem na zebry nic mądrego żeście nie przedstawili

  • vers 5 września 2016 08:59:09
    Profile Avatar

    bo kontra i kadra chciałyby miec zyski na kopalniach, jak w sobote trzeba było zjeżdżać na dól to mówili załogom nie jedźcie, przyjdźcie do nas do rodzinnych firemek za 3 krotną stawkę pofedrować

  • oskar 5 września 2016 08:58:01
    Profile Avatar

    no właśnie szydło juz zapowiedziała ze nie da polskiej gruby zarżnąc. Pierwsze co jest do zlikwidowania to przeciez przywileje zwącholskich górników ktorzy z naszych składek maja bizancjum

  • adi 4 września 2016 18:11:47
    Profile Avatar

    Pani Premier PROSZĘ ZROBIĆ PORZĄDEK Z EMERYTAMI GÓRNICZYMI KTÓRZY PRACUJĄ W FIRMACH GÓRNICZYCH zabrać emeryturę i oddać w wieku 67LAT!!!!

  • ryl z JSW 4 września 2016 13:35:43
    Profile Avatar

    Pinokio w spódnicy !!! Czy ta baba myśli że górnicy to debile mówi co innego a rząd robi treż co innego ZŁODZIEJE I OSZUŚCI !!! Jeszcze po nich przyjdziemy z kilofami !!!

  • benek 4 września 2016 11:35:59
    Profile Avatar

    przeciez to ze ktos jest z opozycji nie znaczy ze jest złym fachowcem, usuniecie wszystkich to zadna sztuka, trzeba zostawic tych co sa potrzebni i tyle

  • megan 4 września 2016 10:29:50
    Profile Avatar

    dziwisz sie ze sprzeciwia sie poprzedniej koalicji? Czerwiński w teraz mowi o potencjale kopaln a sam makoszowy do srk wsadził

  • era 4 września 2016 08:18:46
    Profile Avatar

    Ciągle Pani trzyma na stanowiskach przeciwników i dywersantów z PO-PSL. Szczególnie Dyrektorów biur i kopalń w PGG.

  • dobrej 4 września 2016 02:01:55
    Profile Avatar

    kopalnia była długo niedofinansowana, teraz tylko i wyłącznie strate generuje, szkoda czasu, przenosic sie na inne gruby i wracac do fedrunku

  • Bronowiec 4 września 2016 02:01:01
    Profile Avatar

    Moi drodzy, likwidacja KWK makoszowy to najlepsze co mogło spotkać tego trupa. Nikt do niego dokładac pieniedzy nie bedzie

  • majo 3 września 2016 22:56:47
    Profile Avatar

    czyli kwk centrum powroci do fedrunku?

  • przodowy 3 września 2016 21:52:43
    Profile Avatar

    wygasi nasze gruby jak gimnazja....

  • OSZUkany 3 września 2016 21:40:09
    Profile Avatar

    Czy pani Szydło myśli że Polacy to debile? Minister jej rządu właśnie wygasza Kwk Nakoszowy organizując pierwej jakiś fikcyjny przetarg.

  • górnik 3 września 2016 21:13:24
    Profile Avatar

    Pani Premier właśnie jedną z Kopalń Pani Minister już wygasza i są to Makoszowy do Pani informacji brawo już Pani pozwala szybko wam to idzie!

  • makoszowianin 3 września 2016 21:08:57
    Profile Avatar

    Tak to ciekawe co robisz z Makoszowami chyba że Makoszowy leżą w Niemczech!

  • ażsmródidzie 3 września 2016 20:03:59
    Profile Avatar

    Dokładnie te same słowa usłyszała załoga KWK Makoszowy z ust Pani Premier. A teraz ta kobieta ze swymi kolesiami likwiduję tą kopalnię. Szkoda się rozpisywać nad rządem bo to zgraja....resztę niech każdy sam sobie zinterpretuje.

  • NXBZO
    user